Monday, 22/4/2019 | 7:03 UTC+2

Jak zdobyć idealny prezent dla chłopaka na Walentynki

14 luty

Walentynki kojarzą się nam obecnie nie tylko z przyjemnie i wyjątkowo spędzanym czasem we dwoje, ale również z manią poszukiwań i walki o jak najlepszy prezent. Oto kilka rad, jak nie dać się zwariować podczas poszukiwań prezentu walentynkowego dla mężczyzny swojego życia.

Aby zdobyć prezent na walentynki

 1. Zapytaj! To najłatwiejsza droga do tego, aby zrobić swojemu chłopakowi odpowiedni prezent. Ważne jest jednak, aby nie zasypać go deszczem pytań, bo będzie czuł się osaczony – zadaj mimochodem kilka słodkich pytanek, a to, co on powie, na pewno w jakiś sposób nakieruje cię na odpowiedni prezent.

 2. Zadecyduj, jakim typem romantyka jest twój partner. Ważne jest, aby tego dnia czuł się swobodnie, więc zastanów się, jak on postrzega romantyzm. Czy woli kolację w pięciogwiazdkowym hotelu albo pływanie w basenie pełnym płatków róż, czy może raczej po prostu chciałby spędzić ten czas we dwoje w domu lub w pubie, z piwami w ręku i masą śmiechu i humoru. Ty znasz go najlepiej, więc wybór powinien być prosty.

 3. Zrób coś w ramach prezentu, niekoniecznie go dawaj. Jeżeli twój partner od dawna marzył o zafarbowaniu włosów na czerń, kup farbę i – jeżeli czujesz się na siłach, aby zrobić to odpowiednio – zafarbuj mu włosy sama, w domu. Tak samo możesz dla niego przygotować salon pedicure i manicure, lekcję yogi czy masaż – wszystko zależy od twoich umiejętności, jego preferencji oraz odrobiny zaangażowania.

 4. Zrób prezent ręcznie. Nie zawsze prezent kupiony będzie tym wzbudzającym najlepsze emocje – spróbuj zrobić coś sama. Walentynki polegają na tym, aby pokazać partnerowi, jak bardzo się o niego dba i jak bardzo się go kocha, a nie ile jest się w stanie na niego wydać. Napisz wiersz lub ułóż piosenkę albo upiecz jego ulubione ciasto. Możesz też sama zrobić kartkę walentynkową.

 5. Po prostu – pocałuj go! Może zdarzyć się, że jeszcze nie pocałowałaś go dotąd – wtedy będzie to naprawdę wyjątkowy prezent. Jednak, nawet jeśli macie za sobą już tysiące pocałunków, prezent nadal może być wspaniały – zależy, jaki dodasz do niego scenariusz. Możecie udać się na małą wycieczkę na szczyt góry albo w miejsce zupełnie wyjątkowe – tam powiedz, dlaczego wybrałaś to miejsce, czym jest dla ciebie on i jego miłość i całuj go do utraty tchu!

 6. Ozdób waszą wspólną fotografię. Wybierz tę fotografię, która podoba ci się najbardziej, włóż ją w ozdobną ramkę i napisz kilka słów od siebie. Podobnie możesz zrobić, kupując mu portfel – włóż do niego wasze lub swoje małe zdjęcie i napisz coś na jego odwrocie. Nie zapomnij też włożyć do portfela grosika na szczęście!

Wskazówki

 • Nie dawaj mężczyźnie niczego szklanego, np. wazonów czy figurek – to są raczej prezenty dla kobiet.

 • Jeżeli twój chłopak lubi czekoladki, wybierz jakieś wyjątkowe opakowanie i podaruj mu – to również dobry prezent.

 • Dobrymi prezentami są również ubrania – na przykład koszulka, o której marzył czy zabawne bokserki. Fajnym pomysłem jestelektro-luminescencyjne koszulka muzyczna, która reaguje na dźwięk

 • Dla par z większym stażem można również zaproponować zegarek – każdy mężczyzna ucieszy się z tego prezentu, o ile będzie on lepszy od zegarka, który posiada. Ucieszy się też na pewno z oryginalnego odmierzacza czasu, który będzie mu przypominał ile dni, godzin i minut zostało do Waszego najbliższego spotkania.

 • Prawda jest taka, że jeżeli łączy was miłość, to każdy prezent będzie dobry i spotka się z radością i pocałunkami w zamian.

Ostrzeżenia

 • Pamiętaj, że jeżeli uważasz, że prezent, jaki chce twój chłopak jest za drogi lub nieodpowiedni, nie kupuj mu go. Walentynki to nie koncert życzeń, gdzie każdy dostaje to, co akurat wymyśli.

 • Nie przejmuj się, jeżeli mężczyzna okaże rozczarowanie prezentem. Najważniejsze powinno być to, że prezent pochodzi od ciebie – jeżeli on tego nie potrafi okazać, to nie jest wart, aby marnować twój czas.

 • Staraj się dawać prezent na osobności, nie przy znajomych – może to być mocno krępujące i odebrane jako nie na miejscu.

About

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *