hits counter
Osobiste
Widok

Strona główna

Z Praktypedia

Witamy w Praktypedii,
otwartym poradniku, który każdy może redagować.
 

O Praktypedii

Praktypedia jest projektem, którego celem jest stworzenie poradnika zawierającego praktyczne sposoby rozwiązania codziennych i niecodziennych problemów. W tej chwili jest już 1 489 porad. Dzięki nim dowiesz się na przykład: jak zrobić makijaż oczu, jak policzyć oprocentowanie w skali roku, jak wybrać prezent dla dziewczyny, jak przyrządzić pieczone ziemniaki, jak napisać konspekt pracy licencjackiej czy jak założyć działalność gospodarcza. Jeśli chcesz pomóc, możesz zostać redaktorem (jest już nas 997 osób!) - stwórz nowy artykuł lub spróbuj poprawić istniejący (jak edytować artykuły w Praktypedii). Sama propozycja tematu - choćby tego, czego nie możesz znaleźć (np. jak zrobić...) - jest pomocą! Poznaj więcej sposobów jak pomóc.

Na początek

 

Jak zdobyć idealny prezent dla chłopaka na Walentynki - porada tygodnia

Walentynki kojarzą się nam obecnie nie tylko z przyjemnie i wyjątkowo spędzanym czasem we dwoje, ale również z manią poszukiwań i walki o jak najlepszy prezent. Oto kilka rad, jak nie dać się zwariować podczas poszukiwań prezentu walentynkowego dla mężczyzny swojego życia. Zobacz jak zdobyć idealny prezent dla chłopaka na Walentynki.

Spis treści

Popularne tagi

uprawnienia bhpbiznes plan wzórmowa ciałatosty francuskiepole trójkątajajko na miękko żona idealnaciasto rafaellozdjęcie do paszportuprzepis na chleb


Autorzy

Anonim, Administrator, Lenka, Augustyn44
Nawigacja
Narzędzia