hits counter
Osobiste
Widok

Jak być seksownym

Z Praktypedia


Spis treści

Wstęp

Czujesz, że nikt cię nie zauważa? A może w twoim związku zabrakło iskry? Bycie seksownym to nie epatowanie nagością, ani możliwość dostępna tylko wybranym. Każdy może być seksownym. Najważniejsza jest pewność siebie.

Kroki

  1. Po pierwsze, trzeba żyć w zgodzie ze sobą. Zapomnijcie o swoich ułomnościach! Nie są ważne w obliczu wszystkich waszych zalet! To co, że macie trochę nadprogramowego ciałka? To są wałeczki miłości! Zresztą, bycie seksownym nie zależy od tego jak się wygląda, ale jak się prezentuje to co się ma.
  2. Po drugie, noście się z dumą. Głowa do góry, plecy proste, pierś do przodu i uśmiech. Przygarbiony, osowiały i rozlazły to nie są przymiotniki, które określają osobę seksowną.
  3. Po trzecie, dbajcie o siebie. Jesteście wspaniałymi istotami, które mają wiele do zaoferowania, więc od czasu do czasu poświęćcie chwile by zadbać o swoje dobre samopoczucie. Idźcie do fryzjera, choćby po to by pozbyć się rozdwojonych końcówek i odrostów. Odwiedźcie kosmetyczkę i pozwólcie się rozpieszczać. Jeżeli nie macie czasu na opalanie, nie wstydźcie sie wybrać do solarium (dawka promieni słonecznych, nawet sztucznych, poprawia samopoczucie i wygląd cery). Rozpieszczajcie się.
  4. Po czwarte, kupcie sobie coś szałowego. Buty na wysokiej szpilce, kolorową zwiewną sukienkę, wystrzałowe dżinsy. Pamiętajcie, że niezależnie od tego jaką macie figurę, zawsze znajdzie się coś, co nie tylko ukryje jej mankamenty, ale też sprawi, że będziecie mogli konkurować z modelkami i modelami na wybiegu. Dobrze dobrany do figury strój uwydatnia wszystko to co macie najpiękniejsze i niezawodnie poprawia waszą samoocenę.
  5. Na koniec, pokażcie się światu. Nie można go przecież pozbawiać takiej przyjemności.

Wskazówki

  • Jeżeli ciąży wam nadwaga niekoniecznie musicie od razu przechodzić na drakońską dietę. Oczywiście, odrobina ćwiczeń nigdy nie zawadzi, ale nie musicie też spędzać na siłowni każdej wolnej chwili. Dla pań z brzuszkiem polecam taniec brzucha (gwarantowany lek na kompleksy) oraz sukienki z dużym dekoltem (najlepiej odcięte pod biustem i sięgające kolana (pokazujcie piękną skórę).
  • Jak już wspomniałam, piękno nie jest najważniejsze. Czasem najbardziej seksowni są ludzie inteligentni i z poczuciem humoru. Nie zaniedbujcie więc swojego rozwoju duchowego. Znajdźcie coś co was pasjonuje i pogłębiajcie swoją na ten temat wiedzę. Nawet najbardziej efektowny wygląd nie pomoże jeżeli nie będziecie mieli o czym rozmawiać.
  • Jedna seksowna sukienka w szafie to podstawa. Pamiętajcie jednak, że musi być odpowiednia do figury. Nie każdemu jest ładnie w opiętym do granic możliwości skrawku materiału.

Ostrzeżenia

  • Nie przesadzajcie. Nic nie jest seksowne w nadmiarze. Czasem lepiej postawić na naturalny wygląd.

Podobne porady

Google Adsense

Autorzy

F leja, Anonim

Skomentuj

Czy porada była trafna?

Komentarze

2009-08-29 11:20:4779.188.181.4 napisał(a):
dbaj o siebie czesz sie fajowo po perfumuj sie załusz seksowne ciuszku krutką spodniczke
Nawigacja
Narzędzia